Освітлення в стилі лофт

2020-07-25 08:54:47

Освітлення в стилі лофт

При оформленні інтер'єрів власники будинків і квартир часто віддають перевагу стилю лофт. Сміливий напрямок дизайну відкриває широкі межі для творчості і самовираження, допомагає створити цікаву обстановку. Лофт – це відносно молодий стиль, який приніс в інтерє’р дух свободи, непокірності. Він зміг змінити привичне уявлення про те, яким має бути оформлення житла. Зверніть увагу, якщо ви вирішили вибрати такий незвичайний стиль як лофт, використовуйте не один а декілька джерел світла. Освітлення в стилі лофт грає важливу роль. Щоб інтер'єр вийшов зручним і функціональним, важливо якісно освітити всю площу кімнати.

 

Для оформлення кімнати підійдуть освітлювальні прилади різного дизайну:

  • Люстри. Фахівці рекомендують підібрати виріб незвичайної конструкції зі скла, металу, необробленого дерева або пластику. Красу і своєрідний характер цього стилю підкреслить екстравагантна люстра-павук - пучок ламп на проводах або жорстких кріпленнях. Для прикраси інтер'єру також підійдуть світильники з ретро лампами Едісона, складні металеві вироби.
  • Підвіси. Світильники на довгому шнурі або ланцюгу використовуються для підсвічування окремих зон кімнати. В інтер'єр добре впишуться прості за формою моделі зі строгим урбаністичним дизайном. Зайвий декор не доречний. Лампи можуть бути стилізовані «під старовину» або нагадувати світильники, які вішають в цехах на виробництві
  • Торшери. Як локальне джерело світла часто встановлюють на підлогу лампи. Стиль лофт в інтер'єрі прекрасно доповнять великі світильники оригінальної форми. Сьогодні дизайнери пропонують широкий вибір моделей. Виграшно виглядають прилади у вигляді прожекторів, ліхтарів, підлогові лампи з великим химерним абажуром або фігурною «ніжкою».
  • Трекові системи. Група світильників на тросі або рейці - популярне рішення для загального або локального підсвічування. Джерелами світла виступають прожектора або точкові лампи. Системи дуже зручні в побуті - вони дозволяють змінювати напрямок світла, виходячи з поточних потреб.
  • Настільні світильники і настінні бра. Можуть бути абсолютно різних розмірів і в будь-якому виконанні, як в дереві, так і пластмасі, залізі. Аж до використання гасових ламп. Допускається будь-яка конфігурація форм. Головне щоб простежувався дух промисловості.

 

Лофт - стиль в інтер'єрі, який не передбачає розвитку ремонту за чиїмось шаблоном. Шаблони закінчуються на формулі «цегляна стіна + вінтажні меблі + лампи Едісона» - від вас залежить, як це все в кінцевому підсумку буде виглядати. Сьогодні всі провідні у виробництві світильників фірми за рідкісним винятком у своєму асортименті мають світильники в стилі лофт. Тут дизайнери дають волю фантазії, але при цьому ні на секунду не забуваючи про функціональність і надійність.