Про нас

Одним з напрямків роботи салону  «Interio Story» є реалізація по всій території України світильників для інтер'єрного та екстер'єрного напрямків, для житлових і комерційних будівель, для вулиць. Ми пропонуємо великий вибір світильників  різних стилів і призначення.

Нові колекції, популярні бренди, ексклюзивні моделі люстр, дизайнерські світильники ручної роботи - все це пропонує салон  «Interio Story» своїм клієнтам. Виробники світильників, як правило, виділяють чотири основні стилі освітлення: класичний (ампір, ар-нуво, арт-деко, бароко, романтизм і т.п.), сучасний (мінімалізм, хай-тек), кантрі та етно. Широкий асортимент представленої нами продукції дозволяє запропонувати вам все перераховане стилістичне розмаїття світу. У нас ви завжди зможете підібрати світильники будь-якого з існуючих сьогодні стилів.

 

Асортимент продукції

Салон «Interio Story» пропонує Вам люстри від різних виробників освітлення. Якщо ви прихильник традиційних уявлень про розкіш - радимо вибирати освітлення в класичному стилі. Такі виробники як Kutek, Jago, Art Glass, Masiero, Riperlamp, Moooi, Possoni, De Majo, Cremasco, Euroluce, Kolarz, Sylcom та багато інших створять Вам класичний стиль.

 

                  

 

Досить популярним в інтер'єрі і світлотехніки є стиль мінімалізм. До таких брендів можна віднести Vibia, Slim Light Design, Artemide, Flos, Fabbian та ін.

 

             

 

Сучасний стиль в інтер'єрі так само прийнято називати стилем модернізм. Сучасний стиль в інтер'єрі має багато подібностей з мінімалізмом і хай-теком, але все-таки трохи відрізняється від них. До сучасного стилю належать бренди Ideal Ux, Ilfari, Marset, Endon, Milagro, Markslojd, Foscarini, Brokis, Tom Dixon, Slamp  та ін.

 

                           

 

Технічне освітлення  давно і міцно укоренилося у повсякденному житті сучасної людини. Ні один торговий центр, магазин, супермаркет, ресторан або готель не обходиться без Led-освітлення, цінуючи переваги, які пропонує даний вид освітлення. Такі бренди як Slv, BPM, Delta light, Leds C4 та інші виробники технічного освітення 

 

             

 

Наші переваги

 

  1. Пропонуємо широкий асортимент освітлювальної продукції від різних виробників - люстри, бра, торшери, настільні лампи 
  2. Ми гарантуємо відмінне сервісне обслуговування та інформаційну-консультаційну підтримку на кожному етапі нашої з вами співпраці
  3. Пропонуємо ідеальне для вас співвідношення ціни та якості
  4. Не лише продаємо, а й доставляємо продукцію до ваших домівок
  5. Бонусні програми для дизайнерів, зручний сервіс, доставка замовлення на об'єкт
  6. Регулярне проведення акцій та надання знижок